Kafa Hacamatının İç Sıkıntısı Maneviyata Etkisi

SAÇ KESİLMEDEN HACAMAT YAPILIR

Spread the love

Kafa Hacamatının İç Sıkıntısı Maneviyata Etkisi

 

Sinir,Stres, Depresyon,Panik Atak,Takıntı, Vesveseye Artık  SON !

 

Kafa Hacamatının Psikolojiye Etkisi

Tabiyki bu sünnetti yaptırmak yeterlimi hayır bu sünnete inanmak  hacamat esnasında şeytan vesvesesine gelmeden kendini Allaha teslim etmek  ve Allahtan şifayı beleyerek bu sünnetin çok önemli bi sünnet olduğunu düşünerek kafasında bişey olmadan Sevgili peygamberimiz (S.A.V) vesilesiyle rahatlaması biiznillh mümkün.

Bu sünnetin başka faydalarıda var.Tabiyki

Bunların başında nazar hased 30 40  yıllık büyüye  büyü sihire kafa arkası hacama birebir biiznillah

Kafa arkasından yapılan hacamat özellikle dikkat eksikliği ve unutkanlık için etkilidir. Dikkat eksikliği olan kişiler, yaptığı işe konsantre olamayanlar, eline kitap aldığı zaman gözler yazıyı okuduğu halde kafası hep başka yerlerde olanlar için kafa arkası hacamat çok idealdir.

En önemlside psikolojik ruhi ve manevi sıkıntıların sona ermesi için çok önemlidir. konuyu dahada açacak olursak günümüzün en büyük hastalığı stres ,depresyon,panik atak ruhi ve manevi rahatsızlıklar,vesvese hastalığı, intahar düşünceleri birşeyleri büyütüp kafaya takmalar nazar, hased gibi enerjilere maruz kalmalar insan vucudundaki enerjilerin düşmesine neden olmaktadır. bu yüzden bu değerli sünnet hacamat bu sorunları taşıyan kişilerin sıkıntılarını biiznillah nötürlemektedir.

Özellikle yeni nesil çoçuklarda var olan hiperaktif ve dikkat dağınıklığı için hacamat vazgeçilmez bir tedavi metodudur. Unutkanlık ve dikkat eksikliği ve hafıza zayıflığı için hemen 1-2 seans hacamat yetmez. Zira hafıza depo yeri hemen beynin arkasında olup bu noktada ve çevre noktadaki kısımlar ve hafıza hücrelerini besleyen kılcal damarlar tamamen temizlenmeli.

30-40 yaşına gelmiş hayatında hiç hacamat yapmamış birinin hemen ilk seaslarda süper hafıza olması beklenemez. Unutkanlık için kafa arkasından 1 ay arayla ara vermeden 4-5 seans yapılan hacamat dan sonra hissedilir bir düzelme olur.

Kısaca kafa arkası ( can kurtaran ) yapılan hacamat, ruh hastalıklarına, pisikolojik problemlere, kulak ağrısı ve çınlamasına, baş ağrısı ve dönmesine, yara, egzama, sedef ve saç dökülmesine, göz ve göz kapakları, ağız ve diş etleri ve burun hastalıklarına iyi gelir. Yeni başlayan katarak için çok faydalı eski katarak için zararlıdır. 

Bir çok hastadan edindiğim tecrübede kafadan yapılan hacamat, migren, sebebi bilinmeyen baş ağrısı, sinüzit, kulak çınlaması ve uğultusu, asabiyet, debresyon, diş ağrısı, göz kapaklarında ağrı ve ağırlaşma, ve burada daha yazamadığım bir çok hastalık için iyi geldiğini bizzat hastalarımdan teçrübe ettim Allah herkese şifa versin İnşallah.

 

Hacamatınİç Sıkıntılarına Ve Psikoloji Biiznillah Büyük Etkisi

 

Uzman Elden Hijyen Hacamat

 

HACAMATIN RİSKİ YOKTUR HİÇ BİR ZAMAN OLMAMIŞTIR  DUYULMAMIŞTIR.

İSLAMİ USULLERE UYGUN HACAMAT YAPILMAKTADIR

 

SAÇ KESİLMEDEN HACAMAT  VİDEOSU  İZLEYİNİZ….

VİDEO SEYRETMEK İÇİN RESME TIKLAYINIZ

SİNİR,STRES,DEPRESYON,TAKITI,VESVESE BİTTİ !

VİDEO’YU SEYRETMEK İÇİN RESME TIKLAYIN   

Sinir,Stres, Depresyon,Panik Atak,Takıntı, Vesveseye Artık  SON !

Pisikolojinin tedavi şekli (la teşbih), evde var olan sivrisineği çekiçle veya balyoz ile öldürmeye çalışmaya benzer. Bir tane sivri sinek öldürürsün bir tane arkdadan gelir. Çekiç ve balyozun evde eşyalara verdiği zararda cabası.

Halbuki bataklık kurutulsa daha kalıcı tedavi sağlanır, ortada sivrisinek veya rahatsız edeici bir durumda kalmaz. bataklığın kurutulması ise Mürşidi kamil elinde nefis terbiyesi yolu başta olmak üzere zikirle dua ile hacamat ile bitkisel terkib ile ve hatta akupunktur ile mümkündür.

Hacamat; asabi, depresyona maruz, sitres altında çalışan kolay sinirlenen, işlerinde özel yaşantılarında kararsızlık ve endişe yaşayanlar için yerine ikamesi mümkün olmayan çok faydalı bir tedavi şeklidir.

Asabiyet beyne giden kan damarları tıkalı (tansiyon hastalarında) çok görürlür. Bu kişiler ortaya çıkan bu enerjiyi kontrolde zorlanmalrından dolayı enerjiyi kanalize edemeyince kızma ve sinirlenme oluşur. Hacamatla bu anında tedavi edilir. Ve tedavi kalıcı olduğu gibi hiç bir yan etkiside yokdur.

Pisikolojik hastalıklar diye tabir edilen işin aslı kişinin nefsinde bulunan bir rahatsızlığın dışa yansıması şeklinde tabir edebileceğimiz bir çok hastalıklara için hacamat ile tedavi en etkin yoldur.

 

İSLAMİ USULLERE UYGUN HACAMAT  YAPILMAKTADIR.

 

SAÇ KESİLMEDEN HACAMAT  VİDEOSU  İZLEYİNİZ….

VİDEO SEYRETMEK İÇİN RESME TIKLAYINIZ

DİKKAT ! YAPACAĞIMIZ HACAMATTA ACI SIZI YOKTUR.

                        
AŞAĞIDAKİ VİDEOLARI İZLEYİNİZ

İŞTE ISPATI !  

 İlgili resim       

VİDEOLARIMIZI İZLEMEK İÇİN RESME TIKLAYINIZ

RİSKSİZ TEDAVİ HACAMAT

DİKKAT !   

HACAMATA GELMEDEN YAPACAKLARINIZ 

SİZİN İÇİN ÖNEMLİ OKUYUNUZ LÜTFEN

STRES, DEPRESYON ,PANİK ATAK TAKINTI ,VESVESE

HACAMATLA SON  BULDU  ALLAHIN İZNİ İLE 

BİTECEĞİNE İNANDIĞINIZ AN BİTMİŞTİR.

BU VİDEODAKİ  ARKADAŞIMIZ  PANİK ATAK,VESVESE ANİ SİNİRLENME

PANİK,KURUNTU,UYUYAMAMA,YORGUNLUK RAHATSIZLIKLARIYLA

TAM BİR TESLİMİYETLE YAPACAĞIMIZ  UYGULAMALARA İNANARAK

GELDİ VE KURTULDU YAPACAĞIMIZ   HACAMATTA

YANİ ÖNCE ŞİFANIN  ALLAHTAN OLDUĞUNA  SONRA  BİZİM BİİZNİLLAH VESİLE OLACAĞIMIZA

İNANIRLARSA İŞ BİTMİŞTİR.  HACAMATA BAŞARI ORANIMIZ YÜKSEKTİR.

ABARTI YOKTUR BİİZNİLLAH  ALTAKİ VİDEOYU VE DİĞER VİDEOLARIMIZI İZLEYİN DEĞERLENDİRİN

 

SİNİR,STRES,DEPRESYON,TAKITI,VESVESE BİTTİ !

STRES DEPRESYON PANİK ATAĞA HACAMATLA SON !

VİDEO’YU SEYRETMEK  İÇİN RESME TIKLAYINIZ

 

SİNİR,STRES,DEPRESYON,TAKITI,VESVESE BİTTİ !

VİDEO’YU SEYRETMEK İÇİN RESME TIKLAYIN   

STRES, DEPRESYON, PANİK ATAK
HACAMATLA  BİTTİ !  İZLEYİN..

VİDEO’YU SEYRETMEK  İÇİN RESME TIKLAYINIZ

KAFANIZA TAKILAN  HER  KONUDA BİZİ  ÇEKİNMEDEN GECE / GÜNDÜZ  7/24  ARAYABİLİRSİNİZ