Hacamat Kursu

Spread the love

Hacamat Kursu

Herkes hacamat öğrenebilir. Hacamat ve tüm geleneksel tedavilerde sizler için hazırlamış olduğumuz kurslarımıza herkes katılabilir. Haccam olmak için tek şart insanlara değer vermektir.

Ozel_dersÖzel Ders Hacamat Kursu

Kalabalık ortamlarda soru sormaktan çekinerek değil, birebir eğitimle aklınıza her geleni sormak için bizi tercih edin. Kurslarımız tamamen kişiye özel olarak düzenlenir. Hacamat kursu bizim işimiz.

Hacamat Kursu Alanlardan

Ahmet Üne: Hacamat kursu için bir çok firma araştırdım. Beraat Beyle konuşunca ikna oldum. Başta pek de güvenmemiştim. Çünkü kurs olanakları baska hiç bir yerde yok. Ben de göz boyama olduğunu düşündüm. Neyse günü ve saati belirledik. Beraat Bey bizzat kendisi geldi. Eğitimimizde tüm sorularımızı yanıtladı. Kendisine teşekür ediyorum. Hacamat eğitimi veren yerler içinde memnun kalacağınız bir kurum

Leyla Hanım: Bir ev hanımı olarak bu tedavilere ilgim vardı. Kurs imkanları beni tedirgin ediyordu. Sağolsun hocam geldi.Şuan aileme ve akrabalarıma hacamat yapıyorum. Bir sıkıntım olunca direk hocamı arıyorum.

Şifa Hatun: Aslında başka bir yerden kurs almıştım bir çok insanın aldığı gibi. Adını söylemeye gerek yok. Ama bu sitede yani HİJYEN HACAMAT  KURSUNDA bu işin sünnete göre yapıldığını görünce tekrar kurs aldım. Memnunum kısacası.

Sevda Şensoy: Ne yalan söyleyim ilk başta pek sevmemiştim hacamatı. Ama çevremden bir çok kişi hacamat ile şifa buldu. Ben de yaptırdım büyük bir rahatlama hissettim. İşin acı yanı ise hacamat öğrenemk istediğimde insanların veridkleri tepki. Hacamat yaptırdığım bayan kendisinin bu mesleği 1 yılda öğrendiğini kimsenin kolay kolay öğrenemeyeceğini söyledi. Bu durum canımı sıkmıştı. İnternette hacamatı araştırırken hocamın yazısına denk geldim ve sonuna kadar okudum. İnsanların neden hacamatı herkes öğrenemez dediğini öğrendim. Tek diyeceğim “yazık” 2 kuruş için değerlerimizi bu kadar küçültmemeli diye düşünüyorum. Hocama ki aynı zamanda oğlum sayılır çok teşekür ediyorum.

Hacamat Kursu Ayağınıza Gelsin.

turkiyenin her ilinde hacamat kursu Siz hiç zahmet etmeyin Türkiye’nin neresinde olursanız olun kişiye özel kurslarımızla hacamat öğrenmek çok kolay. Siz adresinizi verin biz her türlü teçhizatla gelip kursumuzu düzenleyelim.

Hacamat Kursu Detayları

Hacamat Nedir ?

Hacamat Kursu

Hacamat Sertifikası

Hacamat Eğitimi Almak İstiyorum

Hacamat Kursu Fiyatları

Hacamat Semineri

Uygun Kurs Ücretleri ve Hediyeler

En Çok Kurs Verdiğimiz ŞehirlerTürkiyenin her yerine özel ders hacamat kursunu götürüyoruz. Ama en çok da aşağıdaki şehirlerde hacamat kurslarımız düzenleniyor. Unutmayın ne zaman ve nerede hacamat kursu isterseniz biz orada olup hacamat kursu vermeye hazırız. Benzeri görülmemiş hizmetlerimizle daima en kaliteliyi aramaktayız. Hacamat kurslarımızda gerekli pratik ve teorik eğitim verilmektedir.İstanbul Hacamat KursuSamsun Hacamat KursuAnkara Hacamat Kursuİzmir Hacamat KursuAdana Hacamat KursuKocaeli Hacamat KursuGaziantep Hacamat KursuDiyarbakır Hacamat KursuErzurum Hacamat KursuKayseri Hacamat KursuEskişehir Hacamat Kursu

 

Uzmanından Hacamat Kursu Dikkat Edilecek Hususlar

 

UZMANINDAN HACAMAT KURSU ALACAKLARA DİKKAT  EDİLMESİ  GEREKENLER

HACAMAT SADECE KİRLİ KANIN ALINMASI DEĞİLDİR. :Hacamatta  sadece çizik atıpta vucuttaki durgun akışkan olmayan uyuşuk kanın  dışarı çıkması  gereken kanın dışarı alınmasıyla yeterli değildir.Hacamat sünnetinde en önemli rutueller  bu sünnetin manevi boyutunu bilmektir. Sonra sağlık  ve hijyen kısmını bilmektir. Bu işi yapacak arkadaşların DİKKATİNE

HACAMAT EĞİTİMİNDE BİLİNMESİ GEREKEN KURALLAR :

 1. ) Namaz kılması

 2. ) Hacamat öncesi kendine koruma yapması

 3. ) Kişinin sağlık hariç manevi sıkıntısının varmı yokmu olduğunu anlaması varsa ne boyutta olduğunu bilinmesi  ne derecede olduğunu anlaması ve ona göre hacamata alıp almayacağını belirlemesi. Çünkü bazı durumlarda kişinin manevi rahatsızlığının yüksek olduğu durumlarda hacamata alınmaz ona bir hocanın vesile  olması önerilir.Diyelimki alındı hastalık  (manevi ) hastalığı ileri boyuta ve biz bunu anlamadık hacamat esnasında çok büyük sıkıntılar yaşanabilir ve yaşatabilir.Örnek verecek olursak gelen kişide nazar  ve  haset var ve başka şeylerde var  eğer biz kendimiz namaz kılmıyorsak ve kendimizi korumuyorsak ozaman işimiz zor. ama namaz +kendimizi koruyorsak hacamat esnasında bitakım şeyleride ( kendimizi koruma medotlarınıda yapıyorsak  biiznillah işimiz o zaman kolay allahın izniyle

 4. ) Kişiye sağlıkla varsa manevi rahatsılığıyla ilgili soruları sorarak hacamata almak hacamatta alırken hacamatın yapılacağı günleri ve yapılmayacak günlerini bilmesi şarttır. ve sünnet olan günleride takip etmesi şarttır.

 5. ) Hacamat öncesi ve sonrası kuralları iyi bilmek ve önermek.

 6. ) Kişide sağlık açısından bi kansızlık varmı yokmu bilmek veya bilmiyorsa bazı sorularla onu anlamak ona göre hacamat yapmak veya yapmamak

 7. ) Kişiye göre kupa boyutunu ayarlamak kişiye göre kupa adetini belirlemek.

 8. ) Hacamat sonrası kişnin neler yapacağını kaç gün neyiyip ne içeceğini neler yapması gertiğini  bilmek ve önermek.

 9. ) Ve tabiyki hijyen kurallarınada icabet etmekte şarttır

  Yani bu sünnet sadece cizik atıp deri altından kirlenmiş kanı almakla hacamat   bitmiyor. Bu işin biraz daha manevi  boyutunu bilmesi kendini korumaya Allahın izniyle alması ve saglık ve hijyen kurallarını bilmesi ona icabet etmesi gerekir. 

 10. Hiç merak etmeyin bu maddelerin hepsi sizlere hepsi tek tek öğretilmektedir.

Ozel_ders Özel Ders Hacamat Kursu

Kalabalık ortamlarda soru sormaktan çekinerek değil, birebir eğitimle aklınıza her geleni sormak için bizi tercih edin. Kurslarımız tamamen kişiye özel olarak düzenlenir. Hacamat kursu bizim işimiz.

 İLETİŞİM  0546 263 45 11 

HACAMAT KURSUNDA HEDİYELİ  KAMPANYA

 KURS KAYIT  MÜŞTERİ HİZMETLERİ :  İÇİN TIKLAYINIZ